Yaşam Pide Restaurant

2007 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan işletme, lezzetli pidesiyle meşhurdur. İşletmecisi Eren TAŞDEMİR, Hacıbektaş’ın eski ve tecrübeli esnaflarındandır. İş Bankası yanında hizmet veren mekan, Hacıbektaş Müzesi’ne 150 m, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ne 30 m uzaklıktadır.

“Kıymalı, kuşbaşılı, peynirli, sucuklu ve karışık pide çeşitleri, Izgara et ve tavuk,şiş çeşitleri ve Tava çeşitleri de (kiremit tava) olan mekan, pide ve tava çeşitleri ile iddialıdır.”

Kahvaltı seçeneği de olan işletmenin, çorba seçeneğinde her gün Paça ve mercimek çorbası bulunmaktadır. Kapalı ve açık mekandan oluşan işletme her gün açık olup, paket servis hizmeti vermektedir. Grup indirimi de olan işletme aynı anda 100 kişiye hizmet verebilmektedir. İşletmenin, alkollü & alkolsüz içecek hizmeti bulunmaktadır.

“Yaşam Pide Restaurant, 07.00-23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.”

Geniş ve ferah bir mekana sahip olan işletme 3 katlıdır. İsteğe göre canlı müzik de yapabilen mekan, toplantı yemeklerine, fasıl muhabbetlerine, doğum günü gibi özel gün kutlamalarının yapılmasına uygundur.

“Yaşam Pide Restaurant Instagram hesabı: yasampide50”

İşletme Sahibi: Eren TAŞDEMİR

Gsm No: 05062609699 / 03844413038

Adres: Bala mah. Eski Pazaryeri İş Bankası Yanı  No: 32/A HACIBEKTAŞ

Google Hesabı: Yaşam Restaurant  / Yaşam Pide Salonu