Kasapcan Restaurant

2015 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan İşletme, restoran ve kasap bölümlerinden oluşmaktadır. Kasap bölümünde her türlü et, tavuk ve sakatat çeşitleri bulunmakta olup, isteğe göre mangallık da hazırlanmaktadır. Ziraat Bankası yanında hizmet veren mekan, Hacıbektaş Müzesi’ne 400 m, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ne 30 m uzaklıkta çarşı içindedir ve Nevşehir yolu üzerinde yer almaktadır.

“Mutfağında Adana kebap, Ciğer dürüm, Kuzu kelle tandır,  Kuzu-tavuk şiş, Sac tava, Köfte,  Izgara et ve tavuk çeşitleri de olan mekan, Çorbaları (Mercimek, İşkembe, Paça, Tuzlama, Dil-beyin) ile iddialıdır.”

Sulu yemek çeşitleri ve kahvaltı seçeneği de olan mekanın, Et döner ve Hatay usulü tavuk döneri de mekanın zengin menüsü içinde yer almaktadır. İşletme, kapalı ve açık mekanda hizmet vermektedir. Kasapcan her gün açık olup, paket servis hizmeti bulunmaktadır. Grup indirimi de olan Mekan aynı anda 50 kişiye hizmet verebilmektedir. İşletmenin, alkollü içecek hizmeti bulunmamaktadır.

“Kasapcan Restaurant, Hacıbektaş’ta en uzun mesai yapan ve en geç kapanan restauranttır. Mekan, 06.00 -24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.”

Mekana, grup olarak gelenlere toplu yemek hizmeti veren işletme, Beştaşlar, Çilehane ve Dedebağı gibi mesire yerlerinde önceden hazırlanmış yemeklerin yenilmesi için sofra kurabilmektedir.

“Kasapcan Restaurant Instagram hesabı: kasapcan_kasapcan”

İşletme Sahibi: Can Doğan TAŞDEMİR

Gsm No: 05452162745 /03844412200

Adres: Zir mah. Atatürk Bulvarı Ziraat Bankası Yanı  No: 52/A HACIBEKTAŞ/NEVŞEHİR

Google Hesabı: Kasapcan Restoran