Ege Cafe

Cabbar Otel bünyesinde hizmet vermektedir. 2015 yılından itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlayan mekan, Eda ŞAHİNLİ&Tacim ŞAHİNLİ tarafından işletilmektedir. Ege Cafe, Sevgi Yolu üzerinde yer almakta ve Hacıbektaş Müzesi’ne 120 m uzaklıkta bulunmaktadır.

“ Ev yapımı mantı, yaprak sarması, pizzası ve yöresel şarapları ile iddialıdır.”

Kahvaltı&Serpme kahvaltı seçeneği de olan mekan, Türk kahvesi, filtre kahve ve diğer kahve çeşitleri, çay&bitki çayları, semaverde çay, sahlep, tost ve isteğe göre yapılan yöresel yemekleri ile zengin bir menüye sahiptir. Çorba seçeneği kısıtlı olup, sadece mercimek çorbası bulunmaktadır.

“Ege Cafe, her gün 07.00-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cabbar Otel müşterileri için sınırsız saat uygulaması bulunmaktadır.”

İşletme, kapalı ve açık mekanda hizmet vermektedir. Mekanın, paket servis hizmeti bulunmaktadır. Grup indirimi de olan işletme aynı anda 50 kişiye hizmet verebilmektedir. İşletmenin, alkollü içecek hizmeti de bulunmaktadır. Alkollü içecekler arasında yöresel şarapları da bulunan mekanda şarapların tadına bakabilir, beğendiğiniz şarapları satın alabilirsiniz.

“Ege Cafe, Foursquare’den 8 yıldız almıştır.”

Ferah bir mekana sahip olan işletme; doğum günü gibi özel kutlamalara, yemekli toplantılara ve küçük çaplı panel ve konferanslarının yapılmasına uygundur. Mekanda isteğe göre bazı günler canlı müzik yapılmaktadır.

“Mekanda kitap, dergi okuyabilir! Satranç, tavla vb. gibi oyunları oynayabilir, sınırsız WİFİ hizmetinden yararlanabilirsiniz!”

“Ege Cafe Instagram hesabı : ege.cafe / Facebook hesabı : Ege Cafe / Google hesabı : Ege Cafe”

İşletme Sahibi: Eda ŞAHİNLİ / Tacim ŞAHİNLİ

Gsm No: 05536743885 / 05327001224 / 03844412981

Adres: Bala mah. Sevgi Yolu Hacıbektaş Müzesi Karşısı HACIBEKTAŞ

“Önceden haber verilmesi koşuluyla gruplara istedikleri yemekleri de yapan işletmeden, Hacıbektaş mutfağında olan; Yaprak Sarmasını, çorbalardan Pıt Pıtı, Kesme, Tarhana ve Un çorbası ile bunun yanı sıra Sulu Mantı özellikle de Boncuk Mantı ve Un Helvası yapmalarını isteyin! Kahvaltı da Oğmaç, kesinlikle olsun demeyi unutmayın!”