Can Kardeşler

2017 yılından itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlayan mekan,  Ersan GÖK tarafından işletilmektedir. Mekan, Kırşehir yolu üzerinde Rıfat Kartal Huzurevi’nin karşısında yer almaktadır. Hacıbektaş Müzesi’ne 2 km uzaklıktadır.

 “ Mutfağında Ciğer, Izgara et-tavuk çeşitleri, Et-tavuk şiş, Balık ve Meze çeşitleri de olan mekan, sac tavası, yol kenarında açtığı büfesinde yaptığı ekmek arası köftesi,  et, tavuk şiş ve kokoreci ile iddialıdır.”

Kahvaltı seçeneği de olan mekan, ayrıca kahvaltısını ve diğer yiyeceklerini dışardan getiren müşterilerine, içeceklerin mekandan alınması koşuluyla da hizmet vermektedir.

“Can Kardeşler, 08.00-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.”

Türk kahvesi, çay&bitki çayları, semaverde çay ve alkollü & alkolsüz içecek seçeneği de olan mekanın, grup indirimi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ızgara ve meze çeşitlerinin mekandan söylenmesi koşuluyla İÇKİNİ DE AL GEL! Uygulaması yapan bir mekandır.

“Mekan, pişirme ocakları ve mangal bölümünde kendin pişir kendin ye! hizmeti de vermektedir.”

Geniş ve ferah bir mekana sahip olan işletme, kapalı ve açık alanda hizmet vermektedir. Mekan, aynı anda 200 kişiyi ağırlayabilmektedir ve söz, kına, nişan ve doğum günü gibi özel kutlamaların yapılmasına, fasıl muhabbetlerine uygundur. Mekanda isteğe göre bazı günler canlı müzik yapılmaktadır.

“ Can Kardeşler, Instagram hesabı: cankardesler_kurbanlik/ Facebook hesabı: Can Kardeşler / Google hesabı: Can Kardeşler Kurbanlık Çiftliği”

İşletme Sahibi: Ersan GÖK

Gsm No: 05356002461

Adres: Zir mah. Rıfat Kartal Huzur Evi Karşısı HACIBEKTAŞ/NEVŞEHİR