Cabbar Otel

Hacıbektaş’ın en eski otelidir. Otel, 1985 yılına kadar hizmet verdikten sonra kapanmıştır. 2010 yılında restorasyonu tamamlandıktan sonra 2014 yılında tekrar hizmete girmiştir. Cabbar Otel, Hacıbektaş Müzesi’ne 100 m uzaklıktadır. Otel bünyesinde yer alan Ege Cafe müşterilerine 24 saat hizmet vermektedir.

“Cabbar Otel, 14 Oda, 40 yataklıdır. Hacı Bektaş Veli Külliyesi’ni gören odaları mevcuttur.”

Cabbar Otel’de 24 saat resepsiyon / Sınırsız WİFİ / Toplantı Salonu / Ortak TV Alanı / Klima / Oda Servisi / Otel Barı / Tur Danışma / Bilet Servisi / Sigara İçme Alanı / Evcil Hayvan Barınağı / Otopark / Buzdolabı / Uydu TV / Merkezi Isıtma / Çocuk-Bebek Karyolası / Restoran hizmeti bulunmaktadır.

“Cabbar Otel, merkezde olmasının verdiği avantajla birçok kutsal ve tarihi mekanlara yürüme mesafesinde bulunmaktadır.”

Kahvaltı&Serpme kahvaltı seçeneği de olan otelde isteğe göre akşam yemeği hizmeti de bulunmaktadır. Belirli günlerde canlı müzik etkinliği de yapan Cabbar Otel’in, yöresel şarapları da ayrıca tadılmaya değerdir. Sevdiğiniz şarapları satın alama fırsatı da veren işletmenin menüsünde her türlü alkollü içecek hizmeti bulunmaktadır.

Cabbar Otel, tur şirketlerinin mobil uygulamalarında yer almakta olup, otel bilgilerini uygulamalar üzerinden öğrenebilir, yer ayırtabilirsiniz! Trivago, ETS, neredekal.com, otelz.com ve tripadvisor uygulamaları üzerinden Cabbar Otel’e ulaşabilirsiniz!

“Cabbar Otel, neredekal.com’dan 9,2 not almıştır.”

Gruplara önceden haber verilmesi koşuluyla istedikleri yemekleri&yöresel yemekleri de yapan Cabbar Otel, Hacıbektaş’ın kutsal ve tarihi yerlerine gezi, Kapadokya Havalimanı’na ücretli olarak taksi hizmeti vermektedir.

“Cabbar Otel Google hesabı : Cabbar Otel”

İşletme Sahibi : Eda ŞAHİNLİ & Tacim ŞAHİNLİ

Gsm No: 05536743885 / 05327001224 / 03844412981

Adres: Bala mah. Sevgi Yolu Hacıbektaş Müzesi karşısı / HACIBEKTAŞ

” Cabbar Otel, Kapadokya Havalimanı’na 40 dk, Kayseri Erkilet Havalimanı’na 1 saat 10 dk. mesafede bulunmaktadır. Havalimanına servis ve araba kiralama hizmeti de sunmaktadır.”