Akcaoğlu Restaurant

2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan işletmedir. İşletmecisi Hüseyin AKCAOĞLU, Hacıbektaş’ın eski esnaflarındandır. Eski İş Bankası ve Kütüphane binası içinde hizmet veren mekan, Hacıbektaş Müzesi’ne 90 m, Atatürk Evi Müzesi’ne 50 m uzaklıkta olup, Belediye Meydanı’nda yer almaktadır.

Adana kebap, Ciğer dürüm, Et – tavuk şiş, Sac tava, Köfte,  Izgara et ve tavuk çeşitleri de olan mekan, ızgara çeşitleri ve yöresel sulu yemekleri ile iddialıdır.”

Kahvaltı seçeneği de olan mekanın, yaz mevsiminde Et döner ve tavuk döneri de zengin menüsü içinde yer almaktadır. İşletme, kapalı ve açık mekanda hizmet vermektedir. Mekan, her gün açık olup, paket servis hizmeti bulunmaktadır. Grup indirimi de olan işletme aynı anda 80 kişiye hizmet verebilmektedir. İşletmenin, alkollü & alkolsüz içecek hizmeti bulunmaktadır.

Pide çeşitleri, Tatlı çeşitleri (sütlaç, irmik tatlısı) olan işletmenin menüsünde her gün işkembe, mercimek ve yayla çorbası bulunmaktadır.

Geniş ve ferah bir mekana sahip olan işletme de isteğe göre canlı müzik de yapılabilmektedir. Mekan, fasıl muhabbetlerine, yemekli toplantılara uygundur.

“Akcaoğlu Restaurant, 07.00- 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.”

İşletme Sahibi: Hüseyin AKCAOĞLU

Gsm No: 05416025626 / 05070927196 / 03844413398

Adres: HACIBEKTAŞ

Google Hesabı : Hacıbektaş sofrası