Star Restaurant

1991 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan bir işletmedir. İşletmecisi Vehbi KOŞAR, Hacıbektaş’ın eski ve tecrübeli esnaflarındandır. Karayalçın Parkı içinde hizmet veren mekan, Hacıbektaş Müzesi’ne 250 m uzaklıktadır.

“Mutfağında Adana kebap, Ciğer dürüm, Et – tavuk şiş, Sac tava, Köfte,  Izgara et ve tavuk çeşitleri de olan mekan, Adana servis&dürüm kebabı ve ızgara çeşitleri ile iddialıdır.”

Sakatat yemekleri&söğüş çeşitleri, sıcak-soğuk meze çeşitleri de olan mekanın kahvaltı seçeneği de bulunmaktadır. İşletme, kapalı ve açık mekanda hizmet vermektedir. Star Restaurant her gün açık olup, paket servis hizmeti bulunmaktadır. Grup indirimi de olan işletme aynı anda 80 kişiye hizmet verebilmektedir. İşletmenin, alkollü&alkolsüz içecek hizmeti bulunmaktadır.

“Star Restaurant, İÇKİNİ DE AL GEL! Uygulaması yapan bir mekandır. Alkollü içeceğiniz haricinde; kendi mezenizi, etinizi ve yemeğinizi de getirebilir, ayrıca yaptırabilirsiniz”

Geniş ve ferah bir mekana sahip olan işletme 3 bölümden oluşmaktadır. İsteğe göre canlı müzik de yapabilen mekan, fasıl muhabbetlerine, yemekli toplantılara uygundur.

İşletme Sahibi: Vehbi KOŞAR

Gsm No: 05434737546

Adres: Bala mah. Karayalçın Parkı No: 22 HACIBEKTAŞ