Merve & Tolga Sanat Evi

2020 Yılında açılmış çok yeni bir mekandır.  Hacıbektaş Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun Merve ÇETİN ve Tolga ÇETİN tarafından işletilen Sanat Evi, Hacıbektaş Kültür Merkezi yakınında, Hacıbektaş Müzesi’ne 200 m uzaklıkta yer almaktadır.

“ Mutfağında Izgara çeşitleri, Tost, hamburger ve makarna çeşitleri de olan mekan, waffle, sütlü tatlı, sufle ve kumda kahvesi ile iddialıdır.”

Kahvaltı&Serpme kahvaltı seçeneği de olan mekanın, kumda kahvesinin yanı sıra farklı kahve ve çay çeşitleri de zengin menüsü içerisinde yer almaktadır. İşletme, kapalı ve açık mekanda hizmet vermektedir. Açık mekan kullanılabilir alanı teras özelliğindedir.

“Merve&Tolga Sanat Evi, Pazar günü hariç, her gün saat: 10.00-24.00 arasında hizmet vermektedir.”

Mekanın, paket servis hizmeti bulunmamaktadır. Grup indirimi de olan işletme aynı anda 100 kişiye hizmet verebilmektedir. İşletmenin, alkollü içecek hizmeti bulunmamaktadır. Geniş ve ferah bir mekana sahip olan işletme; söz, nişan, doğum günü gibi özel kutlamalara ve yemekli toplantılara uygundur.

“Mekanda, kitap okuma bölümünde kitap, dergi okuyabilir! Satranç, tavla vb. gibi oyunları oynayabilir, sınırsız WİFİ hizmetinden yararlanabilirsiniz!”

“Merve&Tolga Sanat Evi’nde bazı günler sinema gösterimleri, plak dinletileri ve isteğe göre canlı müzik yapılmaktadır. Müşterilerin fotoğraf çektirecekleri platformlara da ev sahipliği yapan Sanat Evi, resim sergileri yapılmasına da imkan vermektedir. Ayrıca, yağlı boya ve kara kalem resimlerin satışı da gerçekleştirilmektedir.”

“Merve&Tolga Sanat Evi,  Instagram hesabı: merve_tolga sanat evi, Google Hesabı : Tolga Merve

İşletme Sahibi: Merve ÇETİN / Tolga ÇETİN

Gsm No: 05437837008

Adres: Bala mah. Pazaryeri Sk. HACIBEKTAŞ