Onat Hediyelik

2020 yılında Onat ÜNSAL tarafından hizmete açılmış yeni bir işletmedir. Hacıbektaş Müzesi’ne 100 m uzaklıkta Sevgi yolu üzerinde yer almaktadır.

Onat Hediyelik’te, dijital ortamda lazer teknolojisi ile mermer ve ahşap üzerine her türlü baskı yapılmaktadır. Hacı Bektaş Veli’nin tablosu ile sözleri, Hz. Ali, On İki İmamlar, Zülfikar Kılıcı ile İnsanın Cemali Tablosu ve İnsanı Kamil Tablosu gibi yoğun talep gören hat sanatı örneklerinin baskısı ahşap ve taş üzerine işlenmektedir.

“Dijital ortamda Hacıbektaş taşçılığı modernize edilerek özellikle Bektaşiliğin simgesi olan Teslim taşı üzerine Alevi-Bektaşi hat sanatı örneklerinin işlemesi yapılmaktadır. Teslim taşından sonra ahşap ve mermer üzerine yoğun olarak en çok Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tasarımı ve baskısı yapılmaktadır.”

Onat Hediyelik; doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde kişiye özel hediyelik eşyalar ile resimli mezar taşları ve masa isimliklerinin tasarımını ve baskısını da yapmaktadır.

“Onat Hediyelik, perakende satışın yanı sıra toptan imalat hizmeti de vermektedir. Aynı zamanda internet üzerinden e-ticaret yapmaktadır.”

Onat Hediyelik ürünlerinin satışı; www.onathediyelik.com adresinden ve onathediyelik Instagram hesabından gerçekleştirildiği gibi amazon.com/ ciceksepeti.com/ trendyol.com ve hepsiburada.com gibi online alışveriş sitelerinden de gerçekleştirilmektedir.

“Onat Hediyelik aynı zamanda reklam panoları, ışıklı tabelalar, billboardlar, reklam afişleri ve raketler de hazırlamaktadır.”

İşletme sahibi: Onat ÜNSAL

Gsm: tel:+05392902233 / tel:+05359350045

Adres: Bala mah. Hacı Bektaş Veli Bulvarı Sevgi Yolu No: 10/ A HACIBEKTAŞ